Likenai

Laisvalaikis

 

Adventinė paroda Biuvetėje

 

 

                   

 

 

 

                   

 

 

 

                   

 

Likėnų reabilitacinėje ligoninėje visi besigydantys gali turiningai praleisti laisvalaikį. Čia veikia biblioteka - skaitykla, kurios fonduose virš 7000 knygų. Rasite daug knygų ir žurnalų medicinine tema. Užsakoma nemažai naujų spaudos leidinių. Yra galimybė pasinaudoti esančiu kompiuteriu su NEMOKAMU internetu.

Bibliotekoje vyksta įvairūs renginiai, susitikimai su rašytojais, tautodailininkais. Pacientai turi galimybę pristatyti savo išleistas knygas, demonstruoti pačių pagamintus rankdarbius, dainuoti ar pristatyti savo kūrybos eiles. Vyksta šaškių ar šachmatų varžybos.

                                                   Bibliotekos darbo laikas:

                                                                                     Pirmadieniais     15:00 - 18:00

                                                                                     Antradieniais      14:00 - 18:00

                                                                                     Trečiadieniais     15:00 - 18:00

                                                                                     Ketvirtadieniais  14:00 - 18:00

                                                                                     Penktadieniais    15:00 - 18:00

 

2000-ais metais a.a. kun. A. Balaišio iniciatyva buvo atidaryta Aušros Vartų Švenčiausios Mergelės Marijos vardu pavadinta koplytėlė. Joje vyksta pamaldos du kartus per mėnesį. Čia besigydantys randa dvasios ramybę.

Atsipalaidavimo, geros savijautos ir puikios nuotaikos pliūpsnį suteiks daugiau nei 100 metų žaliuojantis parkas bei trykštanti šaltinio versmė. Čia maloniai praleisti laiką gali pavargę nuo kasdieninių rūpesčių ir skubos, ieškantys ne tik kūno bet ir sielos ramybės.

Norintys gali aplankyti Pabiržėje esančią XX a. pradžios neogotikinę Švč. Trejybės bažnyčią, Jaronytės sodybą. Biržų pilį – gynybinio tipo tvirtovę, geriausiai išsilaikiusią Lietuvos ir Šiaurės rytų Europoje. XIX a. statytus vėlyvojo klasicizmo Astravo rūmus. Gamtos paveldo objektus – smegduobę „Karvės ola“, dolomitinę atodangą „Velniapilio ola“, seniausią Rytų Europoje dirbtinį Širvėnos ežerą.

 

 

 

2015 Likėnų reabilitacijos ligoninė